Безпечний крок у майбутнє з Apator
03.09.2021

Новий вимикач -роз’єднувач запобіжників smartARS pro-PV в лінійці продуктів AC800V – це пристрій, розроблений для задоволення потреб та вимог майбутнього. Системи сонячної енергії та інвертори нового покоління зібрані на таких апаратах будуть функціонувати правильно та безпечно. Високоякісні матеріали та багаторічний досвід роботи групи APATOR у секторі роз’єднувачів NH забезпечують відмінне співвідношення ціни та якості.

APATOR рекомендує запобіжники SIBA NH для найкращого захисту нового покоління струнних інверторів. Нова серія запобіжників SIBA NH з робочим класом: gRL/gS була розроблена для лінійного захисту нових струнних інверторів. Завдяки використанню особливої геометрії плавильних елементів, порівняно зі звичайними запобіжниками характеристики gG, значно швидша робота при коротких замиканнях і, таким чином, реалізовано оптимальний захист інверторів. У компактних конструкціях стандарту NH запобіжники досягають максимальної відмикаючої здатності 120 кА при випробувальній напрузі 880 В.

03.09.2021
Безпечний крок у майбутнє з Apator
Новий вимикач -роз'єднувач запобіжників smartARS pro-PV в лінійці продуктів AC800V - це пристрій, розроблений для задоволення потреб та вимог майбутнього. Системи сонячної енергії та інвертори нового покоління зібрані на таких апаратах будуть функціонувати правильно та безпечно. Високоякісні матеріали та багаторічний досвід роботи групи APATOR у секторі роз'єднувачів NH забезпечують відмінне співвідношення ціни та якості.
03.09.2021
Роз’єднувачі ONIIIO – у Глинянах
На СЕС у м. Глиняни встановлені роз’єднувачі ONIIIO виробника ZWAE, нашого партнера з Польщі. Продукція ZWAE добре зарекомендувала виробника, як гаранта якості та надійності. У вже реалізованому проекті апаратами керують з допомогою ручних приводів NR-5. Аппарат ONIIIO має високі технічні параметри, захист від корозії та можливість дистанційного керування. Контактні поверхні покриті сріблом для кращої провідності. Конструкція роз’єднувача передбачає швидкий монтаж та просте регулювання. Для ринку України даний апарат є хорошим варіантом як для нових, так і для існуючих рішень у сегменті до 35 кВ.
03.09.2021
Герметичні корпуси OTS IP65
Виробник SAKS-POL розширює свій асортимент новими обліковими корпусами IP65 OTS. Щільні корпуси з поліестеру IP65 OTS призначені для встановлення електричних приладів в умовах, що забезпечують посилення захисту IP. Еластична прокладка, конструкція основи, версія з кришкою та дверима дозволяють досягти ступеню захисту IP65. Широкий спектр застосування як у промисловості, так і в окремих установках. Корпус виготовляється у двох версіях – з прозорою кришкою або з дверцятами. Версія з прозорою кришкою дозволяє швидко контролювати правильну роботу пристроїв всередині.